ارسال رایگان برای خرید بالای پانصد هزارتومان.
دسته بندی

اکس | AXE

برگشت

در مورد برند اکس | AXE

اکس | AXE در سال 1983 در فرانسه توسط یونیلور راه اندازی شد. یکی دیگر از برندهای یونیلور به نام ایمپالس، الهام گرفته شده بود. یونیلور محصولات بسیاری را در این طیف به بازار معرفی کرده بود اما در کشورهای بریتانیا، ایرلند، استرالیا،  نیوزیلند و چین به دلیل مشکلات تجاری با نام اکس | AXE به اجبار از لینکس استفاده کرد. به علاوه، برخی از کشورها (مانند افریقای جنوبی ) این برند را به صورت EGO معرفی کرده اند.   اسپری اکس | AXE

دئودورانت:

بوی بد بدن کاربرد دارد و یا باکتری هایی که بو را تولید می کنند، از بین می برد. این ماده هیچ گونه مانعی در تعریق ایجاد نمی کند، اما در عوض بوی زننده ای که در اثر تعریق ایجاد می شود را  از بین می برد. دئودورانت ها برای تمام نقاط بدن قابل استفاده می باشند و فقط مخصوص زیر بغل نیستند اگر چه دئودورانت های مخصوص زیر بغل، پر مصرف ترین انواع آن هستند. دئودورانت ها برای هر نقطه از بدن، که بوی نامطبوعی را تولید می کنند، قابل استفاده هستند.

ضد تعریق ها:

از زیر مجموعه های دئودورانت ها محسوب می شوند. دئودورانت ها بوی بد را  از بین می برند و ضد تعریق ها روند تولید عرق را کند می کنند. یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده ضد تعریق ها، ترکیبات آلومینیوم هستند که در کاهش تولید عرق بسیار موثرند. ضد تعریق ها از طریق مجاری عرق وارد بدن شده و سدی ایجاد می کنند که به طور موقت، از تعریق بدن جلوگیری می کند، درست مثل چوب پنبه ای که سر یک بطری می گذارند. اگر تعریق شما زیاد است، باید به جای دئودورانت از ضد تعریق ها استفاده  کنید، یا به دنبال دئودورانتی باشید که حاوی مواد ضد تعریق نیز باشد. موقع  ورزش کردن، از ضد تعریق استفاده نکنید و اجازه دهید بدن به طور طبیعی عرق  کند باور کنید بوی عرق همیشه هم بد نیست. هر نوع تعریقی، بد به حساب نمی آید، زیرا بدن باید نفس بکشد و برای دفع  سموم بدن، عرق کردن ضروری است. از پوشیدن لباس های تنگ با جنس مواد مصنوعی  (پلاستیکی) خودداری کنید، چون باعث حبس شدن بو و عرق در بدن و در نهایت،  منجر به خارش و حساسیت های دردناک می شوند. محصولات این برند محبوب را فقط از مارکتمون بخرید :)