ارسال رایگان برای خرید بالای پانصد هزارتومان.
دسته بندی

درباره ما

داستان شکل‌گیری مارکتمون

داستان مارکتمون در دی ماه 1399 شکل گرفت و تا به امروز که در اینجا هستیم تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بتوانیم به مشتریان علاقمند در حوزه های آرایشی، کاشت ناخن،عطر و ادکلن کمک کنیم تا بهترین تجربه خرید را داشته باشند و محصولات مورد نظر خود را با بهترین کیفیت، بهترین قیمت و بهترین پشتیبانی تهیه نمایند. علاوه بر بر مشتریان، مارکتمون به فروشندگان هم اهمیت میدهد و بستری را ایجاد کرده ایم که فروشندگان بعد از شرایط احراز بتوانند محصولات خود را با خیال راحت به فروش برسانند.

  • ارسال رایگان برای خرید بالای پانصد هزارتومان
  • بیش از ده هزار تنوع محصول
  • همیشه تخفیف
  • قیمت بهتر از ما پیدا نمیکنید!

فعالیت های مارکتمون

ویژگی های متمایز

حمایت از فروشندگان

.مارکتمون با ارائه پنل فروشندگان،این امکان را برای فروشندگان "معبتر" ایجاد کرده است که آنها به سادگی بتوانند محصولات خود را بارگذاری و اقدام به فروش آنها کنند با وجود فروشندگان معتبر، تنوع محصولات مارکتمون کامل تر از هرجایی دیگر است!

ایجاد رویدادهای آموشی

یکی از مهم ترین اقدامات مارکتمون برای گسترش جامعه آرایشی و حمایت از مدرسین، ایجاد رویداد های آموشی در نقاط مختلف کشور است که علاقه مندان به سادگی می توانند در این رویداد ها ثبت نام و در نهایت قادر به اخذ مدرک معتبر مارکتمون می‌باشند.

فروش عمده

مارکتمون جهت حمایت از سالن داران، قسمتی را با عنوان فروش عمده ایجاد کرده است که بعد از فرایند ثبت نام و احراز هویت قادر به خرید عمده هستند.

اعتماد به مارکتمون

نمادها

عضو انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی

نماد اعتماد الکترونیک

عضو ساماندهی محتوای فضای مجازی

طراحی یک سیستم اثربخش

مدیریت کیفیت پایش و نظارت رضایتمندی مشتریان

الزامات استاندارد موجب کاهش خطرات

مدیریت کیفیت

مجله مارکتمون

آخرین نوشته ها